O NAS

Jesteśmy przekonani, że piękno i harmonia, wyrażana przez sztuki plastyczne, jest potrzebą naszego codziennego życia. Choć często pojęcie sztuki odruchowo łączymy z różnego rodzaju wydarzeniami artystycznymi, które mają charakter odświętny, specjalny lub rozgrywający się w muzeach, galeriach, czasem w przestrzeni ulicznej – jest ona obecna wokół każdego z nas.

WYSTAWY. W swojej działalności staramy się to przekonanie i doświadczenie podkreślać. Dlatego zajmujemy się kompleksowym organizowaniem wystaw eksponatowych i galeryjnych, przygotowujemy i realizujemy wystawy oświatowe i edukacyjne, które często powstają jako ekspozycje planszowe, plenerowe lub instalowane są w miejscach użytku publicznego.

Wielki Tydzień. Wystawa w Muzeum Literatury w Warszawie

_______________________________________________

 KSIĄŻKI Przygotowujemy także projekty książek, albumów, plakatów, druków informacyjnych i reklamowych wraz z przygotowaniem do druku i drukiem.

                             KONFERENCJE, SPOTKANIA BIZNESOWE, IMPREZY.  Obecnie dysponujemy ofertą zorganizowania wszelkiego rodzaju spotkań w, oddanym do użytku po gruntownej odbudowie – stylowym dworze w Strzyżewie, położonym tuż przy Żelazowej Woli.   EDUKACJA Organizujemy spotkania edukacyjne, konferencje, sesje, spotkania i przedsięwzięcia promocyjne, zachowując ich merytoryczną specyfikę i nadając im cechę estetyczną. Adam Mickiewicz.Wystawa  planszowa i sesja w Urzędzie m.st. Warszawy         ARANŻACJA I WYSTRÓj WNĘTRZ Przekonani jesteśmy także, że sztuka powinna być obecna w pomieszczeniach codziennej pracy i miejscach publicznych. Dlatego w naszej ofercie mamy także aranżacje różnego rodzaju wnętrz. Bemowskie Centrum Kultury. ArtBem]]>